Swoją edukację artystyczną rozpoczęłam studiując w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tam w Pracowni Malarstwa Stanisława Wiśniewskiego i Pracowni Rysunku Alana Rzepki uczyłam się kunsztu. Po trzech latach zamieniłam klasyczną i tradycyjną uczelnię na rzecz warszawskiej, która oczarowała mnie tchnieniem świeżości i przestrzeni. W Warszawie doskonaliłam umiejętności w Pracowni Stanisława Baja oraz Artura Krajewskiego.
W swojej twórczości kieruję się przekonaniem, że sztuka powinna być radosna, ciesząc oko i wywołując uśmiech. W każdym swoim obrazie staram się przemycić powiew „sprzyjającego wiatru” (ang. fair wind) lub lekkość chwili. Ulotne chwile są dla mnie możliwe do uchwycenia. Mieszkając w Warszawie realizuje zlecenia malarskie na płótnie i ścianie, jednak prawdziwą wolność czuję na łonie natury. Mazury są moim drugim domem.
logo Anies
Wybór jaskółki nie był dla mnie przypadkowy. Jaskółka symbolizuje wolność, zwiastuje szczęście, jest wysłanniczką dobrych nowin lub zapowiada nadejście wiosny. W swojej twórczości podejmuję tematykę wolności, sprzyjających okoliczności i budzącej się do życia natury. Wiosna inspiruje mnie najmocniej. Gwałtowny rozkwit młodych roślin i budzącej się do życia pąków drzew zawsze napawa mnie optymizmem i weną. Z tych powodów w tym niewielkim ptaku – jaskółce, ujęłam wszystkie najważniejsze dla mnie aspekty. 

Zapraszam do kontaktu